Detský kútik Handy Dandy
Pre najmenších návštevníkov RGB Liptov sme otvorili najväčší a najmodernejší detský kútik na Liptove !  Nájdete ho na 1.poschodí RGB Liptov oproti reštaurácii Marino restaurant.

Doprajte svojim najmenším zážitok, aký nezažijú nikde inde. Zoberte ich do detského sveta, kde naplno rozvinú svoju fantáziu.
Odborný personál postráži vaše deti, zatiaľ čo vy môžete bezstarostne nakupovať, alebo si dopriať relax v soláriu, alebo v kaviarni.

Pre najmenších máme pripravené ihrisko pre najmenšie deti a kresliacu stenu. Ďalej u nás nájdete detskú dobrodružnú preliezku, lezeckú zostavu, hojdaciu zostavu, ale aj dotykovú plochu Eyeplay. 

Nesmie chýbať lezecká stena, šachy, trampolínové centrum, nafukovací hrad, ihrisko s penovými delami, XBOX zóna, zábavné automaty Airhockey, Catch the light, Crusin automsimulátor, 2 x virtuálna realita, ktorá poteší najmenších rovnako ako aj starších a profesionálny hráčsky trenažér VR Racing. Nájdete tu aj interaktívne hry pre deti.

Priestory detského kútiku sú pravidelne hygienicky čistené.


Narodeninová oslava v detskom kútiku:

      Plánujete oslavu narodenín pre vašich najmenších ? Kontaktujte nás a pomôžeme vám s realizáciou oslavy priamo v detskom kútiku Handy Dandy. Zabezpečíme výzdobu,animačný program, a dohodneme s vami cenovú kalkuláciu priamo na mieru. O takejto narodeninovej party budete doma ešte dlho počúvať ! 

                

Vernostný systém a zľavy

Využite náš vernostný systém plný zliav.

bodíková karta:

 - od obsluhy si vypýtate kartičku, na ktorú zbierate bodíky. Pri nazbieraní určeného počtu bodíkov získate vstup do detského kútika zadarmo.

karta s pečiatkami:

 - kartička na ktorú zbierate pečiatky. Na kartičku zbierate pečiatky z návštevy detského kútiku a reštaurácie Marino. Po nazbieraní určeného počtu pečiatok môžete získať rôzne darčeky ako cukríky, hračky, alebo voľný vstup.

10 vstupová permanentka:

 - 10 vstupová permanentka ktorá vám ponúka zvýhodnenú cenu vstupného

zľava Euronails:

- pri návšteve detského kútika, zľava 20% na gelové nechty a naopak, pri návšteve Euronails, zľava 20% na vstupnom v detskom kútiku Handy Dandy

narodeninová a meninová zľava 1+1:

-
ak má vaše dieťa narodeniny alebo meniny, po preukázaní sa pri pokladni získa dvojhodinový vstup za 0,5€ a takisto keď počas tohto dňa privedie so sebou aj ďalšie dieťa, kamaráta alebo kamarátku, získa pre neho vstup na dve hodiny zadarmo.Aktivity v detskom kútiku:

V detskom kútiku Handy Dandy na 1.poschodí RGB Liptov sme si pre vás pripravili rôzne aktivity, ktoré v daný konkrétny deň začínajú vždy o 17:00 hod.

Pripravili sme pre vás:

streda: tanečná škola |  piatok: detská diskotéka  |  sobota: angličtina pre deti  |  nedeľa: tvorivé dielne

Aktivity pre vás pripravujeme v spolupráci s tými najlepšími animátormi, a nezabúdajte že začiatok aktivít je vždy o 17:00 hod.


Kontakt:

V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 940 929 729 alebo na emailovej adrese info@handydandy.sk

Tešíme sa na vašu návštevu !  Viac info na www.handydandy.sk

SOLÁRIUM RGB LIPTOV:

Navštívte aj naše Solárium RGB Liptov, ktoré má vstup z detského kútiku Handy Dandy !  TOP solárium na Liptove, ktoré patrí medzi najmodernejšie vertikálne solária vo svojej triede.

Cena za minútu je 0,45€ s DPH.  Na pokladnici detského kútiku si môžete zakúpiť permanentky, ktoré vám poskytnú zľavnené a ekonomicky výhodné vstupy do detského kútika.

                Permanentky sú Basic 25 - 25 minút za 10€, Silver 50 - 50 minút za 19€, Gold 100 - 100 minút za 37€ a Platinum 150 - 150 minút za 54€.


Solárium:
  

  


Aktuálne prebiehajúce akcie v Soláriu:
GALÉRIA FOTIEK DETSKÉHO KÚTIKU HANDY DANDY: