Detský kútik Handy Dandy
Pre najmenších návštevníkov RGB Liptov sme otvorili najväčší a najmodernejší detský kútik na Liptove !  Nájdete ho na 1.poschodí RGB Liptov oproti reštaurácii Marino restaurant.

Doprajte svojim najmenším zážitok, aký nezažijú nikde inde. Zoberte ich do detského sveta, kde naplno rozvinú svoju fantáziu.
Odborný personál postráži vaše deti, zatiaľ čo vy môžete bezstarostne nakupovať, alebo si dopriať relax v soláriu, alebo v kaviarni.

Pre najmenších máme pripravené ihrisko pre najmenšie deti, kresliacu stenu, detskú dobrodružnú preliezku, lezeckú zostavu, hojdaciu zostavu, ale aj dotykovú plochu Eyeplay. 

Nesmie chýbať lezecká stena, šachy, trampolínové centrum, nafukovací hrad, ihrisko s penovými delami, XBOX zóna, zábavné automaty Airhockey, Catch the light a Crusin automsimulátor a novinka, 2 x virtuálna realita, ktorá poteší najmenších rovnako ako aj starších a profesionálny hráčsky trenažér VR Racing.

Priestory detského kútiku sú hygienicky čistené pravidelne.


Narodeninová oslava v detskom kútiku:

      Plánujete oslavu narodenín pre vašich najmenších ? Kontaktujte nás, a pomôžeme vám s realizáciou oslavy priamo v detskom kútiku Handy Dandy. Zabezpečíme výzdobu,animačný program, a dohodneme s vami cenovú kalkuláciu priamo na mieru. O takejto narodeninovej party budete doma ešte dlho počúvať ! 

                

Vernostný systém a zľavy

Využite náš vernostný systém plný zliav.

bodíková karta:

 - od obsluhy si vypýtate kartičku, na ktorú si zbierate bodíky. Pri nazbieraní určeného počtu bodíkov získate vstup do detského kútika zadarmo.

karta s pečiatkami:

 - od obsluhy si vypýtate kartičku, na ktorú zbierate pečiatky. Na kartičku zbierate pečiatky z návštevy detského kútiku a reštaurácie Marino. Po nazbieraní určeného počtu pečiatok môžete získať rôzne darčeky ako cukríky, hračky, alebo voľný vstup.

10 vstupová permanentka:

 - pýtajte si od obsluhy 10 vstupovú permanentku, ktorá vám ponúka zvýhodnenú cenu vstupného

zľava Euronails:

- pri návšteve detského kútika, zľava 20% na gelové nechty a naopak, pri návšteve Euronails, zľava 20% na vstupnom v detskom kútiku Handy Dandy

narodeninová a meninová zľava 1+1:

-
ak má dieťa narodeniny alebo meniny, po preukázaní sa pri pokladni získa dvojhodinový vstup za 0,5€, a takisto keď počas tohto dňa privedie so sebou aj ďalšie dieťa, kamaráta alebo kamarátku, získa pre neho vstup na dve hodiny zadarmo.


Kontakt:

V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 940 929 729 alebo na emailovej adrese info@handydandy.sk

Tešíme sa na vašu návštevu !  Viac info na www.handydandy.sk

SOLÁRIUM RGB LIPTOV:

Navštívte aj naše Solárium RGB Liptov, ktoré má vstup z detského kútiku Handy Dandy !  TOP solárium na Liptove, ktoré patrí medzi najmodernejšie vertikálne solária vo svojej triede.

Cena za minútu je 0,45€ s DPH.  Na pokladnici detského kútiku si môžete zakúpiť permanentky, ktoré vám poskytnú zľavnené a ekonomicky výhodné vstupy do detského kútika.

                Permanentky sú Basic 25 - 25 minút za 10€, Silver 50 - 50 minút za 19€ a Gold 100 - 100 minút za 37€.


Solárium:

  


Aktuálne prebiehajúce akcie v Soláriu:
GALÉRIA FOTIEK DETSKÉHO KÚTIKU HANDY DANDY: