Obchodno zábavné centrum RGB Liptov

Vaša pestrofarebná zastávka na Liptove


     Obchodná zóna Kamenné pole ako najväčšia obchodná zóna v regióne Liptov spolu s moderným obchodno-zábavným centrom RGB Liptov sa stali obľúbeným miestom stretávania sa domácich obyvateľov, návštevníkov Liptova a Nízkych Tatier, ale aj obchodných cestujúcich. RGB Liptov slúži ako nákupné centrum, je miestom relaxu a zastávkou na oddych počas obchodných ciest.

Nájdete tu široký výber módnych značiek, oblečenia a obuvi, bižutérie, šperkov, nábytku, kníh i hračiek. Príjemné miesta na posedenie pri obede aj káve. Pre dámy je pripravená kombinácia zaujímavych služieb ako nechtové štúdio a pedikúra, kaderníctvo a najmodernejšie solárium na Slovensku.

Vaše deti môžu stráviť čas v najväčšom detskom kútiku na Liptove. Je tu pre vás aj 3D multikino a zaujímavé kultúrne, spoločenské či športové podujatia na spríjemnenie chvíľ s vašimi blízkymi i obchodnými partnermi - to všetko spolu s panoramatickým výhľadom z terasy na tatranskú prírodu si môžete vychutnať v obchodno- zábavnom centre RGB Liptov.

Zastavte sa aj vy na nákupy s rodinou, kávu s priateľmi, popoludnie s deťmi alebo si odpočiňte na vašej ceste kamkoľvek.

Tešíme sa na vašu návštevu.