RGB Liptov oslávilo svoje 2.Narodeniny naozaj veľkolepo !

Dňa 5.12.2015 sme oslávili naše 2.Narodeniny, a aj vďaka vám to malo úžasnú atmosféru.
Bohatý program počas celého dňa bavil ľudí. Na chodbách ste mohli navštíviť remeselnícke stánky, dať si punč, cukrovú vatu, a keď ste stretli Mikuláša, anjela a čerta, mohli ste si s nimi spraviť fantastickú selfie, a dostali ste aj sladkosť. 

Slávnostne sme otvorili vianočnú atrakciu na 1.poschodí RGB Liptov vedľa detského kútiku Handy Dandy, a to Vianočnú dedinku snehuliakov. Takisto aj na tomto mieste vzniklo so snehuliakmi veľa vydarených fotografií. Vedľa predajne Predeti.sk sa konalo maľovanie na tvár, a workshopy pre detičky. 

Narodeninovú tortu sme krájali o 14:00 hod. K tomu sa podujal sám Mikuláš, a asistovali mu aj jeho pomocníci anjel a čert. Torta bola za pár minút zjedená, a čakalo sa na ohňostroj.

Prvý slávnostný ohňostroj bol 16:30. Ohňostroj bol skutočne krásny. Po prvom ohňostroji nasledovalo žrebovanie spotrebiteľskej súťaže Nákupy plné výhier, kde Mikuláš žreboval výhercov super cien.

Po žrebovaní sme sa premiestnili von pred RGB Liptov aby sme si vychutnali finálny ohňostroj, ktorý začal o 18:00. Slávnostný a efektmi nabitý majestátny ohňostroj zavŕšil našu narodeninovú oslavu, a my RGB Liptov ďakujeme za návštevu počas našej oslavy.

Tešíme sa na vás opäť o rok !!!!